Dječjem vrtiću „Potočnica“ uručena torba prve pomoći

Hrvatski Crveni križ u suradnji s Hrvatskom poštanskom bankom daruje po jednu torbu prve pomoći (sa svim pripadajućim materijalom), vrtićima ili školama koji sudjeluju u provedbi programa HCK „Sigurnije škole i vrtići“ i koji su ostvarili pravo na oznaku „Naš vrtić je siguran“ ili „Naša škola je sigurna“. Hrvatska poštanska banka je prepoznala vrijednost navedenog programa i započela s Hrvatskim Crvenim križem kampanju podrške vrtićima i školama koje provode navedeni program, s ciljem dodatnog unaprjeđenja opće sigurnosti u vrtićima i školama te kako bi potaknuli i druge odgojno – obrazovne ustanove da se uključe u provedbu programa „Sigurnije škole i vrtići“.

Na području djelovanja Gradskog društva Crvenog križa Virovitica nalazi se vrtić „Potočnica“ iz Pitomače koji sudjeluje u provedbi programa HCK „Sigurnije škole i vrtići“ te je danas (utorak) naš djelatnik Dražen Jendrašić uručio ravnateljici dječjeg vrtića „Potočnica“ Mariji Jakelić torbu prve pomoći.

GDCK Virovitica